ABOUT

          *Napisz coś o sobie* - ta rubryka zawsze sprawiała mi najwięcej problemu. Teraz, o ironio, piszę ją z własnej nieprzymuszonej woli. Pewna siebie raczej na pewno nie jestem. Staram się nad tym pracować, ale ciężko stać się takim z dnia na dzień. Doskwiera mi w sobie nieśmiałość. Sam ten wyraz brzmi okropnie i trudno mi go nawet wypowiedzieć. Mam wiele hobby, pasji, ale i słomiany zapał. Jestem w stanie wymienić w punktach za co się brałam i jakie miałam plany na przyszłość - i na pewno nie będzie ich tyle, co palców u ręki (albo dwóch). 
Fotografia jednak trzyma mnie za rękę od około 5/6 lat. Przez ten czas sporo się nauczyłam i wraz z moim poczuciem estetyki - dojrzałam. Obiektywnie mówiąc stałam się mądrzejsza i bardziej odpowiedzialna. Choć w dalszym ciągu leniwaJestem osobą twórczą. Lubię fotografować, obrabiać zdjęcia, kręcić i montować filmy. *jeden z filmów*.Tworzę nadruki na bluzy, koszulki, kiedyś ręcznie je malowałam. *portfolio*Oprócz tego trochę rysuję i uwielbiam stać po drugiej stronie obiektywu, czyli jako modelka. No i byłabym zapomniała o pisaniu i czytaniu! Kiedyś planowałam wydać swoją książkę, ale gdzieś tu już pisałam o słomianym zapale. W każdym razie urodziłam się 4 kwietnia 1998r. w Krośnie - niedużym mieście na Podkarpaciu, tutaj też mieszkam. Uczęszczam do 2 klasy technikum o profilu Cyfrowe Procesy Graficzne. Tak więc jak widać rozbieżność moich zainteresowań jest spora. Gdyby ktoś w tej chwili zapytał mnie ,,kim chcesz być w przyszłości?" odpowiedź brzmiałaby ,,człowiekiem spełnionym", bo szczęśliwa już jestem.Blogowanie? Po co?
          W zasadzie blogi też już sporo czasu się ze mną krzątały. Były graficzne, pamiętnikowe, z szablonami na onet i na blogspot. Hmm, chyba łatwiej byłoby jednak zapytać o czym jeszcze niczego nie tworzyłam. Moim największym wyczynem był ,,harizon-helf" - typowy blog lifestyle'owy, który skończył się wraz z początkiem mojego błogiego stanu lenistwa! Teraz chciałam zacząć coś nowego, coś swojego. Na pewno będzie to coś twórczego, a czy ciekawego? Oryginalnego? Będę się ogromnie starała, żeby takie właśnie było, ale do oceny pozostawię to jednak Wam :))       

Tak czy siak napisałam o sobie tyle, że starczyłoby na średniej jakości autobiografię, także chyba nie powinnam już przedłużać tych jakże nużących wypocin. Jeśli jednak kogokolwiek w jakiś sposób zaciekawiłam (taaa :D), to zapraszam do przejrzenia postów, zostawienia jakiegoś miłego komentarza, albo takiego z konstruktywną krytyką! 


Cium ciumki !♥1 comment:

Dziękuję za każde wyskrobane słówko !♥
Thank You for every written word !♥