Liebster Blog Award + nature photos


Hejka!
Zostałam nominowana do LBA przez Karolinę z bloga tajemnicze--drzwi, której serdecznie dziękuję i zabieram się do odpowiedzi na jej pytania :)

1.Dlaczego założyłaś bloga?
Kurcze! To jest naprawdę ciężkie pytanie, bo blogi miewałam odkąd pamiętam :D Przerabiałam onet, blog, nawet interię, aż trafiłam tutaj :) Po prostu to lubię, a kiedy tego nie robię, to czegoś mi w życiu brakuje.

2. Co sądzisz o osobach, które tworzą design same?
Sama jestem taką osobą, więc sądzę o takich ludziach jak najlepiej, haha:D Przede wszystkim muszą być na maxa wytrwali (cierpliwi), ciekawi tej design sfery i kreatywni :)

3. Jak starasz się promować bloga?
Najczęściej robię to na swoim snapie, instagramie, facebooku. Czasem zajrzę na jakieś grupy blogowe na facebooku i oczywiście odpowiadam na komentarze pod moim wpisem, odwiedzam i komentuję inne blogi.


4. Co myślisz o kom/kom i obs/obs?
Nie jestem jakoś wrogo nastawiona, o ile obserwacja jest uzasadniona (czyt. zamierzamy na swoje blogi zaglądać), a komentarz szczery, kreatywny, a nie zwykłe "fajny blog/zdjęcia"- bo tego z kolei nie znoszę. 


5. Ulubiony film?
Totalnie "Osobliwy Dom Pani Peregrine", a oprócz tego m.in. "Mr. Nobody", "Igrzyska Śmierci", "Brud","Wyspa Tajemnic", "Zanim się pojawiłeś","Now is Good", "Megan is missing", czy "Kwiaty na Poddaszu".

6. Wolisz gry komputerowe czy planszowe? Jakie?
W zasadzie lubię i te, i te :) Z komputerowych, jak większość dziewczyn, uwielbiam simsy :D Świetnie bawię się przy 'Just Dance' na xboxie. Jeśi chodzi o planszówki, to lubię grać z moim chłopakiem w scrabble, monopoly, albo z młodszą siostrą w farmera, chińczyka, czy układać puzzle :)


7. Bajki Disneya czy Dreamworks?
Bardzo trudne pytanie, bo zarówno Disney, jak i Dreamworks to całe moje dzieciństwo :D Z disneya uwielbiam filmy (czekam aż w internecie pojawi się "Piękna i Bestia" z Emmą Watson :D), no a Dreamworks - mój ukochany Shrek!


8. Miałaś lub masz pamiętnik?
Miałam, teraz prowadzę kalendarz i czasem naskrobię tam, jeśli wydarzy się coś fajnego. Teraz mój pamiętnik raczej zastąpił instagram :D


9. Twoja ulubiona książka?
"Córka Żywiołu" i pierwsza część "Igrzysk Śmierci". Aktualnie czytam "Dziedzictwo" i jakoś nie mogę przez nią przebrnąć, więc zabieram się do ponownego czytania jej od pierwszej strony.


10. Jakie masz socialmedia?
Najwięcej korzystam z facebooka, instagrama,(fotoinstagrama), snapchata(paulaflacko), ale prowadzę też tumblra, twittera oraz lubię przeglądać serwisy typu pinterest, czy weheartit :)


11. Twoje najlepsze wspomnienie z dzieciństwa?
Ojej, było tego naprawdę sporo :D Jedno z fajniejszych to wyjazdy do Niemiec, gdzie pracował mój tata (w jednej z większych stadnin koni). Uwielbiałam je głaskać, dawać kostki cukru, marchewkę :D Miałam 4 lata, a mogłam siedzieć na najpiękniejszym koniu w całej stadninie :D Piękne wspomnienia :)


Kolejny raz nikogo nie będę nominowała, jeśli macie ochotę, możecie odpowiedzieć na te same pytania, które zadała mi Karolina :)

Co myślicie o zdjęciach, które pojawiły się w tym poście?:)
Lubicie czytać LBA, czy raczej omijacie szerokim łukiem?:D
Buźka ;*!