I'm making a salad!


Cześć!
Dzisiaj postawiłam na nieco inną formę posta, o czym wspominałam na instagramie :) Nie jest to jakiś mega skomplikowany, czy ciekawy przepis. Chciałam jedynie zrobić coś prostego na próbę, zobaczyć czy Wam się spodoba coś takiego i czy będziecie zainteresowani taką serią postów :) Za moment przejdę do rzeczy, ale najpierw... Pod ostatnim postem pojawiło się kilka komentarzy odnoście szklarni Green Farm i na dwa z nich "odpowiedzi" chciałabym udzielić tutaj :D
1. Magda Wiglusz pisze:
"jestem ciekawa tego czy rzeczywiście potrzebne jest tylko 3 tygodnie [do gotowych plonów]"
Możecie się spodziewać postu, w którym oczywiście od podstaw opiszę moją pierwszą hodowlę (mniej lub bardziej doskonałą). W planach mam już kolejną - szpinak, kocimiętkę oraz jakieś kwiaty, którą też na 100% tutaj opiszę i będziecie mogli sprawdzić jak rożni się czasem trwania pierwsza od drugiej, którą zapewne zrobię lepiej, bo już widzę gdzie i jakie błędy popełniłam (je również opiszę w postach podsumowujących, żebyście może Wy ich nie popełniali :D).

2. Komentarz od Julki:
"Ta szklarnia bardzo mi się spodobała. Szkoda, że trochę taka droga a np. nic z tego może nie wyjść."
Racja, taka szklarnia to nie jest mały koszt, ale absolutnie nie ma mowy o tym, by mogło coś nie wyjść! (no chyba, że zapomnimy nalać wody do zbiornika albo włożyć nasionek :D). Po drugie jej koszt zwraca się prędzej, czy później - dlatego też się na nią zdecydowałam! Ziół, kwiatów, czy warzyw nie muszę kupować w markecie, co też odbija się znacznie korzystniej na moim zdrowiu i samopoczuciu, a więc nie tylko portfelu :D Odbija się korzystnie również na czasie, którego absolutnie nie miałabym, gdybym chciała robić to w standardowym ogródku. A i właśnie, tam też strasznie bym się denerwowała, gdyby roślinki postanowiły mi umarznąć, chwasty zasłonić im słońce albo ślimaki zwyczajnie je zjeść :D Tutaj taka sytuacja absolutnie nie wchodzi w grę :)
Okej, przejdźmy do rzeczy!:D


Co myślicie o urozmaicaniu postów filmami?
Oglądacie je z większą ciekawością, czy nie ma dla Was różnicy?

Buziaki!:*