SPRING TAG DDOB


Cześć!
Jako że wiosna zawitała już na dobre (w sumie to wiolato albo lawiosna!) przybywam dzisiaj do Was z wiosennym tagiem DDOB!


1. Nowy rok czy rozpoczęcie wiosny lepszy na zmiany?

 Hm... Ciężkie pytanie. Nowy Rok jest zazwyczaj taki spektakularny i w konkretnym momencie. Wszyscy mamy jakieś postanowienia, itp. Osobiście staram się do nich stosować. Rozpoczęcie wiosny z kolei zależy od tego, kiedy tej kochanej porze roku zechce się przebudzić. Czasem wstaje leniwie (jak ja codziennie rano), a czasem szybko i gwałtownie. Raz ma świetny humor i cieszy się razem z nami, a innym razem jest na wszystko obrażona i płacze rzewnym deszczem! Ciężko jest mi stwierdzić "kiedy jest lepiej", jednak to na wiosnę dużo się zmienia. Więcej uśmiechu, lepsze nastawienie i chyba większa chęć do działania!


2. Co uważasz o stwierdzeniu "na wiosnę wszystko rodzi się na nowo".
Czy wg Ciebie to stwierdzenie odnosi się tylko do przyrody?
 
 Po części odpowiedziałam  na to w poprzednim pytaniu.  Na pewno nie odnosi się to tylko do przyrody, ale i do nas. Rodzimy się na nowo, pełni energii, chęci, motywacji, uśmiechu! Słońce nas tuli codziennie rano i możemy patrzeć jak zachodzi już stosunkowo późną porą. Rodzimy się na nowo i stajemy się pozytywniejsi - właśnie na przełomie wiosny i lata!

3. Co, według Ciebie, jest hitem tej wiosny?

 Podobają mi się wszelkie rozcięcia i wycięcia na plecach, frędzle, no i zakochałam się we wszelakich crop/tank topach ♥


4. Czy przeprowadzasz u siebie wiosenne porządki w szafie?

 Przeprowadzam je, kiedy mam tak zwaną 'wenę',hah. Po ostatnich porządkach 3 wielkie wory ciuchów zalegają mi w pokoju,haha. Ktoś chce?:D


5. Czy masz jakieś ciekawe wspomnienie, które wydarzyło się akurat w tą porę roku?

 Na pewno moje 18-ste urodziny! Oprócz tego zeszło roczne oraz te 2 lata temu balony (impreza związana z Górskimi Zawodami Balonowymi w moim mieście. Są wtedy liczne koncerty, lunapark. Spotykam się ze znajomymi - wtedy jest mnóstwo śmiesznych sytuacji) oraz zeszłoroczne juwenalia:) Wszystkie te imprezy super wspominam! :D 
A teraz czekam na niedzielę - koncert Meli Koteluk !♥


6. Z czym kojarzą Ci się wakacje? (zapachy, widoki, piosenki)

 Na pewno zapach lodów i wody. Choloru z basenu, jak i soli w morzu. Widoki? Woda, woda i jeszcze raz woda. 
Zieleń! Żółć! Piosenka 'Holiday' właśnie chodzi mi po głowie, ahhh... aż nie mogę się doczekać!


7. Jak uważasz: czy fotografia, podstawowa wiedza na jej temat jest potrzebna do prowadzenia bloga? I jakie masz zdanie na temat fotografii w blogsferze?

 Tak uważam :D Fotografia to raczej nieodzowna część blogosfery (chyba że mówimy o blogach z opowiadaniami, tutaj to już inna kwestia). Każdy powinien mieć chociażby minimalną wiedzę na ten temat, aby cały jego blog wyglądał schludnie i estetycznie. Istnieje też mnóstwo stron z darmowymi zdjęciami do pobrania, je również można wykorzystać - ale tutaj także trzeba mieć choćby podstawową wiedzę o estetyce, świetle. Co będzie wyglądało fajnie - a co nie. :)


8. Skąd czerpiesz wiosenne inspiracje?

Z innych blogów, tumblra - ale jednak przede wszystkim z otoczenia. Te wszystkie piękne, kolorowe kwiaty,
 pszczółki i inne śmieszne owady, pajączki i ich cudowne zroszone pajęczyny! Żyć, nie umierać! :D


 
9. Co zawsze musi znajdować się w Twojej szafie z ubraniami?

 Coś ZWYKŁEGO. Na zdjęciach, które dodaję do tego postu mam na sobie czarną koszulkę, szare legginsy i białe buty, 
i - serio - nie trzeba mi nic więcej do szczęścia :D


10. Jakie stawiasz sobie cele na wiosnę?

 Więcej uśmiechu i chęci do życia! Pragnę wygonić lenia i czytać, czytać, czytać książki oraz podróżować! Niedługo wybieram się z chłopakiem pod namioty, później do Gdyni. Być może w tym roku znowu Chorwacja, kto wie! Koperta z napisem "PODRÓŻE" już gości w moim pokoju - swoją drogą zastanawiam się nad zrobieniem słoika :> A no i chcę zrobić w końcu mój wymarzony tatuaż!


11. Co myślisz o coraz popularniejszym  trendzie wiosennym na spodnie typu cullote?

 Nigdy w życiu bym ich nie założyła :D Sądzę, że wyglądałabym w nich głupio, i tak też bym się w nich czuła, hah. Są jednak ludzie, którym takie spodnie pasują. Np. podoba mi się Julka Maffashion w takim wydaniu. Jej stylizacje ze spodniami cullote są świetne :D


12. Jakie plany na wakacje 2016? :)
Tak jak pisałam wyżej :D Podróże! Namioty, Gdynia, być może coś gdzieś za granicą. Marzę o zwiedzeniu Budapesztu. 
No i tatuaż, mój must have tych wakacji, hah :D

  


No i to w zasadzie tyle. Dajcie znać w komentarzach:
Co myślicie o moich odpowiedziach?
Czy się ze mną zgadzacie?
albo zupełnie zaprzeczcie moim teoriom :D 

Buziaki!