5 moich ulubionych aplikacji
Hejka!
Dłuższy czas miałam ochotę napisać post o tym. Trochę wydaje mi się oklepany, ale być może będzie dla kogoś przydatny :) Do dzieła!

1.VSCO
Jest to aplikacja do obróbki zdjęć,  przetrzymywania ich "w sieci" oraz jednocześnie społeczność - coś podobnego do tumblr'a. Bardzo przypadła mi do gustu - zwłaszcza ze względu na obróbkę. Jest kilka świetnych filtrów bezpłatnych, ale także można sobie je dokupić. Nie są też jakieś mega drogie. Znajdziecie paczkę filtrów za 4zł jak i za 15zł. Ja póki co używam samych bezpłatnych. Pokażę Wam kilka efektów (przed i po):


Przykładowe, zrobione na szybciutko:)
A tak prezentuje się cała aplikacja:
Tutaj zdjęcia, które przechowuję w aplikacji. Po kliknięciu mogę wybrać co chcę z nim zrobić - edytować, udostępnić, usunąć, itd.

A tutaj przykładowe zdjęcie w edycji. Po kliknięciu tej małej strzałeczki na dole mogę edytować więcej zaawansowanych opcji, typu jasność, kontrast, 'zanikanie', itp.

Aplikacja jest dosyć łatwa w obsłudze, po kilku użyciach wiedziałam jak z niej korzystać, a teraz się z nią nie rozstaję :)

2. Layout
Aplikacja od Instagrama. Służy do tworzenia prostych kolaży. Polubiłyśmy się, bo często potrzebuję złączyć sobie dwa zdjęcia (np. efekty przed i po z vsco:D). Oprócz tego można zrobić odbicie lustrzane, co też czasami fajnie wygląda!;)

Gotowy kolaż można później bezpośrednio udostępnić lub zapisać w galerii!:)

3. E-podróżnik
Mega ułatwiająca mi życie aplikacja! Służy do sprawdzania odjazdów autobusów. Wystarczy wpisać miejsce odjazdu i miejsce docelowe, wprowadzić godzinę i voila! Można wybrać czym chcemy jechać, a nawet kupić bilet!

4. Mój kalendarzyk
Tej aplikacji używam już ponad rok. Też bardzo, bardzo ułatwia moje codzienne życie. Odkąd ją pobrałam miesiączka mnie nie zaskakuje, mogę w pełni kontrolować swoje ciało, cykl miesięczny, itp. W dodatku design samej aplikacji jest przesłodki!:D


5.Water Drink Reminder
Po pobraniu trzeba wpisać swoją płeć, wagę i godzinę, o której średnio zasypiacie oraz budzicie się. Aplikacja według tych danych ustala ilość wody, której potrzebuje Wasz organizm w ciągu dnia, później rozkłada ją w czasie i przypomina o jej piciu. Mam ją od niedawna, ale muszę przyznać, że czuję się dużo lepiej odkąd jej"słucham":D Nigdy wcześniej nie zwracałam uwagi na takie rzeczy, teraz staram się bardziej dbać o samą siebie i swój organizm :)

No i to chyba tyle, o czym chciałam Wam napisać:) Myślałam o zrobieniu 10 takich aplikacji,ale stwierdziłam, że to bez sensu. Zwłaszcza, że znalazłyby się tam instagram (paulacierpiak,klik), snapchat (paulaflacko), czy facebook, a to mija się z celem, 
ponieważ chciałam pokazać Wam coś nowego i zarazem przydatnego. 

Używacie którejś z tych aplikacji? 
A może jakaś spodobała Wam się do tego stopnia, że macie ochotę ją pobrać? 
Dajcie znać w komentarzach!

Buziaki:*