Jak zrobić tło do zdjęć?

Hej!
Dzisiejszy post będzie *mam nadzieję* bardzo przydatny dla każdego, komu zależy na estetyce swojego bloga:) Oprócz tego wymaga to jedynie kilku groszy i minimalnej sprawności manualnej :>


Na początek przygotujcie sobie wszystko, co będzie Wam potrzebne, czyli:
> nożyczki
> kawałek kartonu (np. tego z końca dużego bloku)
> okleinę (najfajniej prezentuje się biała lub biały marmur)Wycinamy sobie kartonik, później rozkładamy okleinę i wycinamy potrzebny fragment.


No a teraz wystarczy jedynie okleić kartonik naszą okleiną.


Sama nie jestem do końca zadowolona z efektu, ponieważ w domu miałam akurat pod ręką taką okleinę, ale planuję kupić kilka innych i zrobić sobie parę takich teł :D Możecie zerknąć jak prezentuje się już na zdjęciu (które też nie jest zadowalające, bo robiłam to wszystko na szybko, telefonem i późną porą :))No i to w zasadzie wszystko! Mam nadzieję, że któraś z Was wykorzysta ten pomysł i dzięki niemu Wasz blog będzie przejrzysty i ładniejszy :) Co o tym myślicie? Podoba Wam się?

Buziaki!:*

EDIT:
Chciałabym Was serdecznie zaprosić na małą wyprzedaż mojej szafy. Jeśli nie macie konta na vinted, to napiszcie na maila :) I wcale nie musicie sugerować się ceną, którą tam ustawiłam, możecie śmiało proponować własną!

paulacierpiak@gmail.com