JESIEŃ CZY ZIMA?

Hejka!
W dzisiejszym poście znajdziecie pełno fajnych, cieplutkich inspiracji 
i przepisy na pyszne, jesienno/zimowe napoje♥ 
Zapraszam!
Dlaczego tytuł tego posta brzmi "Jesień czy zima?" ? To bardzo proste. Mamy 27 listopada, a na zewnątrz śnieg! Halo! Zimo! Idź sobie i wróć za miesiąc, bo ja chciałam chwilę nacieszyć się nostalgicznym listopadem! Ehh. No a z drugiej strony chciałam Was też zapytać którą z tych pór roku lubicie bardziej? Wolicie topić smutki w gorącej herbacie, czy topić śnieg z butów jak wracacie z nart/sanek/łyżew?

 Osobiście uwielbiam jeździć na łyżwach ! <3 Z niecierpliwością czekam na otwarcie lodowiska i mam nadzieję, że w tym roku uda mi się nauczyć jazdy tyłem, z drobną pomocą Artura :D 


MOJA JESIENNA HERBATA
Będziecie potrzebować:
> cukru 
> mleka
> miodu 
> cynamonu
> ulubionej herbaty
> cytryny/pomarańczy

No i co - nic prostszego:) Parzymy  swoją ulubioną herbatę, dolewamy trochę mleka, słodzimy najlepiej samym miodem, ale jeśli ktoś nie lubi - możecie to zrobić cukrem i dołożyć pół łyżeczki miodu. Dosypujemy cynamonu i wrzucamy cytrynę :D Mniam, mniam!♥


MOJA JESIENNA KAWA
Ojej, pyyyycha! Mój zimowo/jesienny przysmak :D
>kakao
>cukier
> mleko
> bita śmietana
> tabliczka czekolady
> kawa/cappuccino/gorąca czekolada

Parzymy ulubioną kawę - możecie też zmieszać np. kawę rozpuszczalną z gorącą czekoladą, albo cappuccinem! Kombinujcie! Twórzcie! Później dolewamy mleko, wrzucamy kilka kawałków czekolady. Na wierzch możecie dodać bitej śmietany i/albo zetrzeć czekoladę/posypać kakao. Możecie też zrobić własny 'szablon' i robiąc taką kawę komuś bliskiemu, 'usypać' mu serduszko:) Możecie też coś zrobić albo napisać sosem czekoladowym do lodów :D Możliwości macie nieograniczone!
Co sądzicie o moich zdjęciach? Były robione niestety na szybko, bo przyjechał po mnie Artur i już na mnie czekał, więc spieszyliśmy się z Tomkiem, haha :D Mimo wszystko bardzo mi się podobają:)


Czekajcie cierpliwie na następny post, w którym napiszę trochę o zdjęciach, o ich obróbce i co zrobić, żeby pasowały do bloga ! :) Piszcie też w komentarzach wszystkie spostrzeżenia co do tej notki :> Nie zapomnijcie podać adresu do swojego bloga! 

Buziaki !!:*