Tytuł posta: Inspiracje.

Cześć kochani !

     Okropnie brakuje mi systematyczności, czegoś konkretnego, co będzie trzymało mnie tu cały czas. Tak, aby post pojawiał się minimum raz w tygodniu. Chciałam też, żeby było to coś, co mogę zrobić zarówno z komputerem przy sobie - jak i bez niego. Wymyśliłam więc serię "Tytuł posta: Inspiracje". No i jak możecie się szybciutko domyślić wszystko będzie polegało na dodawaniu fajnych, inspirujących zdjęć, grafik, czasem piosenek lub filmów. Oprócz tego czasami pojawi się jakiś tutorial albo przepis. Chcę, żeby ta seria kojarzyła się z czymś nowym, świeżym, ciekawym i inspirującym - przede wszystkim. :) Oprócz tego postanowiłam też stworzyć drugą część tego całego pomysłu, czyli "Tytuł posta: design bloga" - no i naturalnie będzie tutaj chodziło o tutoriale, grafiki, nagłówki i inne tego typu rzeczy związane z bloggerem, html'em, designem na blogspocie. Myślę, że to ciekawy pomysł i że każdy znajdzie coś dla siebie:) 
W każdym razie, do roboty !

*ZDJĘCIA*







^ Rzecz, która mega mi się podoba, a widziałam już u siebie takie styropianowe kulki, także muszę się za to zabrać !



*MUZYKA*





*FILMOTEKA*

Gorąco polecam film, chociaż jeszcze nie skończyłam go oglądać, bardzo mnie zaintrygował! Gra w nim Jared Leto - kolejny + filmu, ale na wstępie zaznaczę, że jest bardzo trudny. Naprawdę ciężko go w jakikolwiek sposób zrozumieć - takie filmy właśnie lubię najbardziej!:)

Stoosiemnastoletni Nemo Nobody to ostatni śmiertelny człowiek w czasach, gdy ludzkość osiągnęła nieśmiertelność. Na łożu śmierci bohater rozważa, jak mogło potoczyć się jego życie.

To wszystko, co na dzisiaj dla Was przygotowałam :) Planuję małe rozdanie, w którym nagrodą będzie jakiś ładny, motywacyjny cytat w antyramie:) Co Wy na to? 

Co najbardziej podobało Wam się w notce? Skorzystacie z któregoś pomysłu? Co myślicie o nowych seriach?

Buziaki !♥